Świat Kuchni to bogaty wybór atrakcyjnych, funkcjonalnych i nowoczesnych akcesoriów kuchennych. Oferujemy produkty wysokiej jakości po niewygórowanych cenach.


Zapraszamy do naszych sklepów.


Działamy już w czterech śląskich miastach:

- Katowicach
- Chorzowie 
- Rybniku 
- Wodzisławiu Śląskim

     


     


Nasz pierwszy sklep powstał w 2000 roku w Katowicach. Już wtedy wyróżniała nas bogata oferta. Tak jest i teraz. Każdy może znaleźć u nas coś dla siebie.  Regularnie uczestniczymy w targach branżowych. Dzięki temu odkrywamy nowe akcesoria kuchenne i poszerzamy asortyment. Lubimy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i zaskakiwać konkurencję.


Rozwijając naszą działalność cały czas pamiętamy, by dostarczać naszym klientom atrakcyjne, funkcjonalne i trwałe produkty. Udaje nam się to osiągnąć dzięki ludziom, z którymi współpracujemy. Nasz sukces zawdzięczamy uczciwym partnerom biznesowym, solidnym dostawcom, kompetentnym pracownikom.


Od siedemnastu lat zdobywamy zaufanie mieszkańców kolejnych śląskich miast. Nasze sklepy działają w Katowicach, Chorzowie, Rybniku i Wodzisławiu Śląskim. Wkrótce otwieramy kolejny punkt. Być może w Państwa mieście.